L401E373
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L401E373
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
Fitxak: 1.L401E373.pdf2.L401E373.pdf
  • Mezua
L401E373ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L401E373 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5598 pcs Datuen fitxa 1.L401E373.pdf2.L401E373.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-92
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 1A Through Hole TO-92
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 1A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 16.7A, 20A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 5mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 3mA