L4008L659
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L4008L659 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L4008L659
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220
Fitxak: 1.L4008L659.pdf2.L4008L659.pdf3.L4008L659.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
L4008L659ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L4008L659 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 88320 pcs Datuen fitxa 1.L4008L659.pdf2.L4008L659.pdf3.L4008L659.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 65A, 85A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 10mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L4008L6
L4008L6
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220