L4004D5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L4004D5RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 400V 4A TO252
Fitxak: 1.L4004D5RP.pdf2.L4004D5RP.pdf3.L4004D5RP.pdf4.L4004D5RP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
L4004D5RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L4004D5RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC SENS GATE 400V 4A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak L4004D5 RP
L4004D5TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 4A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 33A, 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 10mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA konfigurazioa Single