L25S250.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L25S250.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 250A 250VAC/200VDC
Fitxak: L25S250.V.pdf
  • Mezua
L25S250.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L25S250.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 250A 250VAC/200VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1102 pcs Datuen fitxa L25S250.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 200V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 1.500" Dia x 1.594" L (38.10mm x 40.50mm) Series POWR-GARD® L25S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L25S 250
L25S250
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 250A Class -