L25S060.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L25S060.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L25S060.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/VDC
Fitxak: L25S060.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
L25S060.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L25S060.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1967 pcs Datuen fitxa L25S060.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 1.626" L (20.60mm x 41.30mm) Series POWR-GARD® L25S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak F1102
L25S 60A
L25S060
L25S060T
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 60A Class -