L2006D6RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L2006D6RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 200V 6A TO252
Fitxak: 1.L2006D6RP.pdf2.L2006D6RP.pdf
  • Mezua
L2006D6RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L2006D6RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC SENS GATE 200V 6A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2807 pcs Datuen fitxa 1.L2006D6RP.pdf2.L2006D6RP.pdf
Tentsioa - Off egoera 200V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 50A, 60A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 10mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA