L2004F541
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L2004F541 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L2004F541
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 200V 4A TO202
Fitxak: L2004F541.pdf
  • Mezua
L2004F541ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L2004F541 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC SENS GATE 200V 4A TO202 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3858 pcs Datuen fitxa L2004F541.pdf
Tentsioa - Off egoera 200V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-202
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-202 Long Tab Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 4A Through Hole TO-202
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 4A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 33A, 40A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 10mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA