L15S004.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S004.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L15S004.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 4A 150VAC/VDC 5AG
Fitxak: L15S004.T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L15S004.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L15S004.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 4A 150VAC/VDC 5AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5384 pcs Datuen fitxa L15S004.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 150V Tentsioaren balorazioa - AC 150V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® L15S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak L15S 4A
L15S004
L15S4
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 4A Class -