KLKR015.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKR015.TS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLKR015.TS
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Fitxak: KLKR015.TS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
KLKR015.TSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLKR015.TS fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 2870 pcs Datuen fitxa KLKR015.TS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLKR
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak F11257
KLKR015.TS-ND
KLKR015.TSLF
KLKR015.TSLF-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 15A Class CC