KLKD030.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD030.HXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLKD030.HXR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC
Fitxak: KLKD030.HXR.pdf
  • Mezua
KLKD030.HXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLKD030.HXR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5185 pcs Datuen fitxa KLKD030.HXR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLKD
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak KLKD 30A-R
KLKD030.HXRLF
KLKD030.HXRLF-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1409
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - DC Erresistentzia hotza 0.002776 Ohms
Uneko balorazioa 30A Class -