KLKD01.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD01.5H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLKD01.5H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC
Fitxak: KLKD01.5H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
KLKD01.5Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLKD01.5H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6895 pcs Datuen fitxa KLKD01.5H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLKD
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak KLKD01.5HLF
KLKD01.5HLF-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.89
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - DC Erresistentzia hotza 0.134 Ohms
Uneko balorazioa 1.5A Class -