KLDR05.6HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR05.6HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLDR05.6HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 5.6A 600VAC/300VDC
Fitxak: KLDR05.6HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
KLDR05.6HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLDR05.6HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 5.6A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6649 pcs Datuen fitxa KLDR05.6HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLDR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 5.6A