KLDR.500TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.500TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLDR.500TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC
Fitxak: KLDR.500TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
KLDR.500TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLDR.500TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4345 pcs Datuen fitxa KLDR.500TXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLDR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak F5892
KLDR 1/2A
KLDR 500MA
KLDR.500
KLDR500TXP
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 500mA Class CC
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, CSA, UL
eskaerak Transformer Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KLDR.500T
KLDR.500T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC