JLLS600.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS600.X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JLLS600.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC
Fitxak: JLLS600.X.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 353 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 353 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
JLLS600.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JLLS600.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 353 pcs Datuen fitxa JLLS600.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 2.063" Dia x 1.764" L (52.40mm x 44.80mm) Series POWR-GARD® JLLS
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak JLLS 600A
JLLS600
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 600A Class T