JLLS1200X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS1200X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JLLS1200X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.2KA 600VAC/300VDC
Fitxak: JLLS1200X.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 216 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
JLLS1200Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JLLS1200X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.2KA 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 216 pcs Datuen fitxa JLLS1200X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 2.630" Dia x 2.299" L (66.80mm x 58.40mm) Series POWR-GARD® JLLS
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak JLLS 1200A