JLLS020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS020.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JLLS020.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Fitxak: JLLS020.T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
JLLS020.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JLLS020.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4441 pcs Datuen fitxa JLLS020.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 1.500" L (14.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® JLLS
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak JLLS 20A
JLLS020
JLLS20
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 20A Class T