IDSR350.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDSR350.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 350A 600VAC/VDC
Fitxak: IDSR350.X.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 523 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IDSR350.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDSR350.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 350A 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 523 pcs Datuen fitxa IDSR350.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 2.594" Dia x 7.626" L (65.90mm x 193.70mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals Beste izenak IDSR 350
IDSR350
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 350A Class RK5