IDSR07.5T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDSR07.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 7.5A 600VAC/VDC
Fitxak: IDSR07.5T.pdf
  • Mezua
IDSR07.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDSR07.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 7.5A 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3897 pcs Datuen fitxa IDSR07.5T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Alarm Indicating Beste izenak IDSR 7 1/2
IDSR07.5
IDSR7.5
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 7.5A Class RK5