IDSR01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDSR01.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC
Fitxak: IDSR01.5T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IDSR01.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDSR01.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3550 pcs Datuen fitxa IDSR01.5T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Alarm Indicating Beste izenak IDSR 1 1/2
IDSR01.5
IDSR1.5
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 1.5A Class RK5