HVR250P145RAF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVR250P145RAF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Fitxak: HVR250P145RAF.pdf
  • Mezua
HVR250P145RAFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVR250P145RAF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6164 pcs Datuen fitxa HVR250P145RAF.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 1s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.268" Dia x 0.201" T (6.80mm x 5.10mm) Series POLY-FUSE®, HVR250
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 5.5 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 3 Ohms
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.217" (5.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc
Oraina - Bidaia (It) 290mA Uneko - Geh 3A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 145mA Homologazioak -