FLSR6.25T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLSR6.25T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 6.25A 600VAC/300VDC
Fitxak: FLSR6.25T.pdf
  • Mezua
FLSR6.25Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLSR6.25T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 6.25A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5155 pcs Datuen fitxa FLSR6.25T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Series POWR-GARD® FLSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLSR 6-1/4
FLSR6.25
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 6.25A Class RK5