FLSR150.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLSR150.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC
Fitxak: FLSR150.X.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLSR150.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLSR150.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1110 pcs Datuen fitxa FLSR150.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 1.843" Dia x 9.626" L (46.80mm x 244.50mm) Series POWR-GARD® FLSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals Beste izenak FLSR 150
FLSR150
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 150A Class RK5
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, CSA, QPL, UL
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FLSR100.V
FLSR100.V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC
Stockean: 1799 pcs
Deskarga: FLSR100.V.pdf
RFQ
FLSR150.XXID
FLSR150.XXID
deskribapena: FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC