FLSR060.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLSR060.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC
Fitxak: FLSR060.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLSR060.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLSR060.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4493 pcs Datuen fitxa FLSR060.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm) Series POWR-GARD® FLSR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLSR 60
FLSR060
FLSR60
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 60A Class RK5