FLNR050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLNR050.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC
Fitxak: FLNR050.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLNR050.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLNR050.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7617 pcs Datuen fitxa FLNR050.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Series POWR-GARD® FLNR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak F1033
FLNR 50
FLNR050
FLNR050T
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 50A Class RK5
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, CSA, QPL, UL
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FLNR050.TXID
FLNR050.TXID
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC