FEMTOSMDC010F/15-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FEMTOSMDC010F/15-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FEMTOSMDC010F/15-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Fitxak: 1.FEMTOSMDC010F/15-2.pdf2.FEMTOSMDC010F/15-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FEMTOSMDC010F/15-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FEMTOSMDC010F/15-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100412 pcs Datuen fitxa 1.FEMTOSMDC010F/15-2.pdf2.FEMTOSMDC010F/15-2.pdf
Tentsioa - Geh 15V Mota Polymeric
Bidaia ordua 100ms Lodiera (Max) 0.033" (0.85mm)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series PolySwitch®, femtoSMDC
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 14 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 2 Ohms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric), Concave Beste izenak FEMTOSMDC010F/15-2CT
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 100mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 300mA
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 100mA