FCD061160TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCD061160TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.6A 32VDC 0603
Fitxak: FCD061160TP.pdf
  • Mezua
FCD061160TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCD061160TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.6A 32VDC 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6380 pcs Datuen fitxa FCD061160TP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm)
Series FCD Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0156
DC Erresistentzia hotza 0.07 Ohms Uneko balorazioa 1.6A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A