DSTF20120CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
DSTF20120CR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSTF20120CR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTKY 120V TO220AB
Fitxak: DSTF20120CR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
DSTF20120CRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSTF20120CR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTKY 120V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64830 pcs Datuen fitxa DSTF20120CR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 120V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab Beste izenak DSTF20120CR-ND
F7442
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700µA @ 120V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DSTCP
DSTCP
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: DESOLDER ADAPTER TC201 SERIES
Stockean: 1634 pcs
Deskarga:
RFQ
DSTF20120C
DSTF20120C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTKY 120V TO220AB