D8015L56
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D8015L56 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D8015L56
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 800V 9.5A TO220
Fitxak: 1.D8015L56.pdf2.D8015L56.pdf3.D8015L56.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
D8015L56ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D8015L56 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena DIODE GEN PURP 800V 9.5A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86153 pcs Datuen fitxa 1.D8015L56.pdf2.D8015L56.pdf3.D8015L56.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.6V @ 9.5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 800V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 4µs
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 800V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 800V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 9.5A