D0Z14G10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D0Z14G10
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 10A 380VAC/250VDC
Fitxak: D0Z14G10.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D0Z14G10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D0Z14G10 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 10A 380VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6381 pcs Datuen fitxa D0Z14G10.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 380V
Tamaina / dimentsioa 0.433" Dia x 1.417" L (11.00mm x 36.00mm) Series -
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak Indicating Uneko balorazioa 10A