CG90LSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG90LSNTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CG90LSNTR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 90V 20KA THROUGH HOLE
Fitxak: CG90LSNTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CG90LSNTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CG90LSNTR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 90V 20KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64539 pcs Datuen fitxa CG90LSNTR.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 90V tolerantzia -
Series CG Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Cylinder Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CG9000
CG9000
fabrikatzaileak: Option NV
deskribapena: CLOUDGATE EXPCARD INSTALL FEE
Stockean: 4105 pcs
Deskarga:
RFQ
CG90LTR
CG90LTR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 90V 20KA THROUGH HOLE
Stockean: 33065 pcs
Deskarga: CG90LTR.pdf
RFQ
CG90LSTR
CG90LSTR
deskribapena: GDT 90V 20KA SURFACE MOUNT
Deskarga: CG90LSTR.pdf
CG90SN
CG90SN
deskribapena: GDT 90V 20KA
Deskarga: CG90SN.pdf
CG90LS
CG90LS
Deskarga: CG90LS.pdf
CG90MS
CG90MS
Deskarga: CG90MS.pdf
CG90LSN
CG90LSN
Deskarga: CG90LSN.pdf
CG922U025R4C
CG922U025R4C
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ALUM 9200UF 25V SCREW
Deskarga: CG922U025R4C.pdf
CG90MSTR
CG90MSTR
Deskarga: CG90MSTR.pdf
CG90L
CG90L
Deskarga: CG90L.pdf
CG90LSSN
CG90LSSN
Deskarga: CG90LSSN.pdf
CG90
CG90
deskribapena: GDT 90V 20KA