CG5600MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG5600MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CG5600MS
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
Fitxak: CG5600MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
CG5600MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CG5600MS fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28689 pcs Datuen fitxa CG5600MS.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 600V tolerantzia -
Series CG5 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2-SMD Cylinder Square End Beste izenak CG5600MSDKR
Poloniako kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Impulse discharge current (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CG5600L
CG5600L
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 600V 5KA THROUGH HOLE
Stockean: 102027 pcs
Deskarga: CG5600L.pdf
RFQ
CG590LSTR
CG590LSTR
deskribapena: GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT
Stockean: 33841 pcs
Deskarga: CG590LSTR.pdf
RFQ
CG590
CG590
deskribapena: GDT 90V 5KA
Deskarga: CG590.pdf
CG5600LS
CG5600LS
deskribapena: GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
Deskarga: CG5600LS.pdf
CG590L-02
CG590L-02
deskribapena: GDT 90V 5KA THROUGH HOLE
Deskarga: CG590L-02.pdf
CG590L
CG590L