CG5470LNF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CG5470LNF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 470V 5KA 470V W/ FAILSAFE
Fitxak: CG5470LNF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CG5470LNFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CG5470LNF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 470V 5KA 470V W/ FAILSAFE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50827 pcs Datuen fitxa CG5470LNF.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 470V tolerantzia -
Series CG5 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua - Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 470V 5000A (5kA) 2 Pole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CG5470L
CG5470L
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 470V 5KA THROUGH HOLE