CG5230LTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG5230LTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CG5230LTR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 230V 5KA THROUGH HOLE
Fitxak: CG5230LTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CG5230LTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CG5230LTR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 230V 5KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75990 pcs Datuen fitxa CG5230LTR.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 230V tolerantzia -
Series CG5 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Cylinder Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 230V 5000A (5kA) 2 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CG5230LS
CG5230LS
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 230V 5KA SURFACE MOUNT
Stockean: 83976 pcs
Deskarga: CG5230LS.pdf
RFQ
CG5270LTR
CG5270LTR
deskribapena: GDT 270V 5KA THROUGH HOLE
Stockean: 74242 pcs
Deskarga:
RFQ
CG5350
CG5350
deskribapena: GDT 350V 5KA
Deskarga: CG5350.pdf
deskribapena: GDT 230V 5KA