CG2470LSTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CG2470LSTR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT
Fitxak: CG2470LSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CG2470LSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CG2470LSTR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57070 pcs Datuen fitxa CG2470LSTR.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 470V tolerantzia -
Series CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Cylinder, Radial SMT Bend Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 470V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CG2470LSNTR
CG2470LSNTR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 470V 20KA THROUGH HOLE
Stockean: 68127 pcs
Deskarga: CG2470LSNTR.pdf
RFQ
CG2470L
CG2470L
Stockean: 26609 pcs
Deskarga: CG2470L.pdf
RFQ
CG2470LS
CG2470LS
deskribapena: GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT