CG2230LSSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CG2230LSSNTR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT
Fitxak: CG2230LSSNTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CG2230LSSNTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CG2230LSSNTR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59825 pcs Datuen fitxa CG2230LSSNTR.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 230V tolerantzia -
Series CG2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Cylinder, Radial SMT Bend Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CG2230LS
CG2230LS
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT