CCMR04.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR04.5T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCMR04.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/250VDC
Fitxak: 1.CCMR04.5T.pdf2.CCMR04.5T.pdf
  • Mezua
CCMR04.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCMR04.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6445 pcs Datuen fitxa 1.CCMR04.5T.pdf2.CCMR04.5T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 4.5A