CCMR03.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR03.5T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCMR03.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Fitxak: 1.CCMR03.5T.pdf2.CCMR03.5T.pdf
  • Mezua
CCMR03.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCMR03.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6075 pcs Datuen fitxa 1.CCMR03.5T.pdf2.CCMR03.5T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak Q4583367
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 3.5A Class CC
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 300kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, UL
eskaerak Motor Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CCMR03.5HXP
CCMR03.5HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Stockean: 6151 pcs
Deskarga: CCMR03.5HXP.pdf
RFQ
CCMR030.T
CCMR030.T
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Stockean: 5268 pcs
Deskarga: CCMR030.T.pdf
RFQ
CCMR035.T
CCMR035.T
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/250VDC