CCMR02.5TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR02.5TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCMR02.5TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC
Fitxak: 1.CCMR02.5TXP.pdf2.CCMR02.5TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CCMR02.5TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCMR02.5TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4956 pcs Datuen fitxa 1.CCMR02.5TXP.pdf2.CCMR02.5TXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak CCMR 2-1/2A
CCMR02.5
CCMR2.5
CCMR2.5A
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 2.5A Class CC