CCMR.250HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR.250HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCMR.250HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/250VDC
Fitxak: 1.CCMR.250HXP.pdf2.CCMR.250HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CCMR.250HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCMR.250HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6674 pcs Datuen fitxa 1.CCMR.250HXP.pdf2.CCMR.250HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 250mA