BUCB010.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUCB010.Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
BUCB010.Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUCB010.Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21883 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 12V Series UCB
Beste izenak BUCB010Z Poloniako kopurua 1
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen - Uneko balorazioa 10A