A1220UB4LRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A1220UB4LRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDACTOR 4CHP 180V 250A MS013
Fitxak: A1220UB4LRP.pdf
  • Mezua
A1220UB4LRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A1220UB4LRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDACTOR 4CHP 180V 250A MS013 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3228 pcs Datuen fitxa A1220UB4LRP.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 100V, 180V
Tentsioa - Breakover 130V, 220V Series SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, Gull Wing
Beste izenak A1220UB4L Elementuen kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A Uneko - Eutsi (Ih) 120mA
kapazitantzia 35pF, 55pF, 110pF