702R1B5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 702R1B5.5
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 70A 5.5KVAC CYLINDR
Fitxak: 702R1B5.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 127 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
702R1B5.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 702R1B5.5 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 70A 5.5KVAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 127 pcs Datuen fitxa 702R1B5.5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 5.5kV Tamaina / dimentsioa 18.000" L x 3.000" W x 4.600" H (457.20mm x 76.20mm x 116.84mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 70A Class R