65E1CL8.25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 65E1CL8.25
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 65A 8.25KVAC CYL
Fitxak: 65E1CL8.25.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 110 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
65E1CL8.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 65E1CL8.25 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 65A 8.25KVAC CYL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 110 pcs Datuen fitxa 65E1CL8.25.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 8.25kV Tamaina / dimentsioa 16.130" L x 3.000" W x 4.310" H (409.70mm x 76.20mm x 109.47mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 65A Class E