60R090XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R090XU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 60R090XU
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 900MA RADIAL
Fitxak: 60R090XU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
60R090XUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 60R090XU fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 900MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217050 pcs Datuen fitxa 60R090XU.pdf
Tentsioa - Geh 60V Mota Polymeric
Bidaia ordua 7.2s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.441" Dia x 0.122" T (11.20mm x 3.10mm) Series POLY-FUSE®, 60R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 470 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 200 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 060R0090
060R0090U
60R090
F1923
F2009
F2009-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.622" (15.80mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 1.8A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 900mA