5NLE2350E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5NLE2350E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5NLE2350E
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 350A 5.5KVAC
Fitxak: 5NLE2350E.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 60 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 60 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5NLE2350Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5NLE2350E fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 350A 5.5KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 60 pcs Datuen fitxa 5NLE2350E.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 5.5kV Tamaina / dimentsioa 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 350A Class E