5KP250CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP250CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP250CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 250V 425V P600
Fitxak: 5KP250CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
5KP250CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP250CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 250V 425V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26121 pcs Datuen fitxa 5KP250CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 250V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 425V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 277V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 5KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 5KP250CA-ND
5KP250CATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP26-B
5KP26-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 26V 44.21V P600
Stockean: 53314 pcs
Deskarga: 5KP26-B.pdf
RFQ
5KP26-E3/73
5KP26-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 26V 46.6V P600
Stockean: 5843 pcs
Deskarga: 5KP26-E3/73.pdf
RFQ
5KP24HE3/54
5KP24HE3/54
deskribapena: TVS DIODE 24V 43V P600
Deskarga: 5KP24HE3/54.pdf
5KP250CA-TP
5KP250CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 250V 425V R-6
Deskarga: 5KP250CA-TP.pdf
5KP26-E3/54
5KP26-E3/54
Deskarga: 5KP26-E3/54.pdf
5KP24E3/TR13
5KP24E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: 5KP24E3/TR13.pdf
5KP250CA-B
5KP250CA-B
deskribapena: TVS DIODE 250V 425V P600
Deskarga: 5KP250CA-B.pdf
5KP24HE3/73
5KP24HE3/73
Deskarga: 5KP24HE3/73.pdf
5KP26
5KP26