5KP190CA-G
5KP190CA-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: TVS DIODE 190V 307.8V R-6
Stockean: 78882 pcs
Deskarga: 5KP190CA-G.pdf
RFQ
5KP190A
5KP190A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 190V 310V P600
Stockean: 60331 pcs
Deskarga: 5KP190A.pdf
RFQ
5KP190CA-HR
5KP190CA-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 190VWM 310VC AXIAL
Deskarga:
5KP190A-TP
5KP190A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 190V 310V R-6
Deskarga: 5KP190A-TP.pdf
5KP190A-HRA
5KP190A-HRA
Deskarga: 5KP190A-HRA.pdf
5KP190CA-HRA
5KP190CA-HRA
Deskarga: 5KP190CA-HRA.pdf
5KP190A-HR
5KP190A-HR
Deskarga:
5KP190CA-B
5KP190CA-B
5KP190A-G
5KP190A-G
Deskarga: 5KP190A-G.pdf
5KP190CA
5KP190CA