5KP160CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP160CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP160CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 160V 259V P600
Fitxak: 5KP160CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
5KP160CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP160CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 160V 259V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36109 pcs Datuen fitxa 5KP160CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 160V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 259V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 178V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 5KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 5KP160CA-ND
5KP160CALFTR
5KP160CATR
5KP160CATR-ND
F3386TR
F3386TR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.7A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP160A-TP
5KP160A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 160V 259V R-6
Stockean: 97680 pcs
Deskarga: 5KP160A-TP.pdf
RFQ
5KP160C
5KP160C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 160V 271.95V P600
Stockean: 39663 pcs
Deskarga: 5KP160C.pdf
RFQ
5KP160AHE3/73
5KP160AHE3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 160V 259V P600
Deskarga: 5KP160AHE3/73.pdf
5KP160C-B
5KP160C-B
Deskarga:
5KP160CA-TP
5KP160CA-TP
Deskarga: 5KP160CA-TP.pdf
5KP160AHE3/54
5KP160AHE3/54
Deskarga: 5KP160AHE3/54.pdf
5KP160AE3/TR13
5KP160AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga:
5KP160CAE3/TR13
5KP160CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
5KP160CA-B
5KP160CA-B
Deskarga: 5KP160CA-B.pdf
5KP160CA-G
5KP160CA-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology