5KP150A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP150A-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP150A-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V P600
Fitxak: 5KP150A-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
5KP150A-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP150A-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 150V 243V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50478 pcs Datuen fitxa 5KP150A-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 5KP Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP150A-E3/73
5KP150A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V P600
Stockean: 85188 pcs
Deskarga: 5KP150A-E3/73.pdf
RFQ
5KP15-E3/54
5KP15-E3/54
deskribapena: TVS DIODE 15V 26.9V P600
Stockean: 4144 pcs
Deskarga: 5KP15-E3/54.pdf
RFQ
5KP150A
5KP150A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse