5KP110A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP110A-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP110A-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 177VC 28.8A P600
Fitxak: 5KP110A-B.pdf
  • Mezua
5KP110A-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP110A-B fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 177VC 28.8A P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6510 pcs Datuen fitxa 5KP110A-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 122V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 110V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series 5KP
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Energia - Peak Pulse 28.8A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 5KP110A-B deskribapena TVS DIODE 177VC 28.8A P600
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 177V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP11-B
5KP11-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 11V 19.11V P600
Stockean: 45915 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP110A-G
5KP110A-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V R-6
Stockean: 70900 pcs
Deskarga: 5KP110A-G.pdf
RFQ
5KP110A
5KP110A
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V P600